Zapraszamy do udziału w konkursie zamieszczonym na drugiej stronie kalendarza plakatowego Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej na 2017 r.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych od klasy I-III - "Przygody Iskierki i Płomyka"  należy znaleźć pięć prawidłowych i nieprawidłowych zachowań tytułowych bohaterów Iskierki i Płomyka  oraz  dla uczniów szkół podstawowych klas IV-VI  oraz gimnazjów  "Ognista Krzyżówka" należy rozwiązać prawidłowo hasło krzyżówki. Więcej szczegółów w poniżej zamieszczonych regulaminach. 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Poniżej krzyżówka znajdująca się na odwrocie kalendarza – do pobrania i rozwiązania :-)
Regulamin Konkursu Kalendarzowego PSP 2017 – „Ognista Krzyżówka”: Regulamin Konkursu Kalendarzowego PSP 2017 „Ognista Krzyżówka”

Pliki krzyżówki do pobrania w formacie *.jpg i *.pdf  w linkach obok, po prawej stronie – naciśnij prawy przycisk myszki na linku i z menu kontekstowego wybierz: „Zapisz element docelowy jako”.   

Pobierz plik *.pdf z krzyżówką – „Ognista krzyżówka”

Pobierz plik *.jpg z krzyżówką – „Ognista krzyżówka”

Poniżej Infografika znajdująca się na odwrocie kalendarza – do pobrania i rozwiązania :-)
Regulamin Konkursu Kalendarzowego PSP 2017 – „Przygody Iskierki i Płomyka”: Regulamin Konkursu Kalendarzowego PSP 2017 „Przygody Iskierki i Płomyka” dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych

 Pliki Infografiki do pobrania w formacie *.jpg i *.pdf  w linkach obok, po prawej stronie – naciśnij prawy przycisk myszki na linku i z menu kontekstowego wybierz: „Zapisz element docelowy jako”.

Pobierz plik *.pdf z Infografiką

Pobierz plik *.jpg z Infografiką

Poniżej kontury czarno-białe do wydruku – postaci Iskierka i Płomyk – formaty A4 (*.jpg) – naciśnij prawy przycisk myszki na linku i z menu kontekstowego wybierz: „Zapisz element docelowy jako”.
Płomyk – kontur czarno-biały A4 do wydruku
Iskierka – kontur czarno-biały A4 do wydruku

 Kalendarz KG PSP na rok 2017
Kalendarz KG PSP na rok 2017

Sporządził: Wydział Prewencji Społecznej

 

ILOŚĆ PRZEPROWADZONYCH AKCJI
NA DZIEŃ: 17.10.2019

Pożary            
366
Miejscowe zagrożenia   929
Alarmy fałszywe   44
OGÓŁEM   1339

 

Copyright © 2019 KP PSP Gorlice.
Wszelkie prawa zastrzeżone!

Kreacja: DM Studio